Akademickie Mistrzostwa Polski Lekka Atletyka Lublin

Akademickie Mistrzostwa Polski Lekka Atletyka Lublin - banner
W dniach 25-26.05.2018 zawodnicy sekcji Lekkoatletycznej wzięli udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce w Lublinie.
Olbrzymi sukces odnotował Bartosz Chojnowski zostając Akademickim Mistrzem Polski w skoku w dal z wynikiem 7.37 m i dołożył do tego 4 miejsce w typach uczelni w biegu na 100 m z wynikiem 11.44 sek.
Z doskonałej strony pokazał się Krystian Karpowicz, który w rzucie dyskiem zdobył srebrny medal wśród Uniwersytetów z wynikiem - 37.61 m, a w pchnięciu kulą rywalizację zakończył na 5 miejscu, wynik - 11.98 m.
Agnieszka Czeropska zajęła 13 miejsce w typach uczelni w rzucie oszczepem z wynikiem - 23.12 m i 15 miejsce w typach uczelni w rzucie dyskiem, wynik - 20.76 m.
Gratulujemy.