PJM - tłumacz języka migowego

Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu

13.02.2023
Akademickie Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w pływaniu - banner

Dzień przed Mikołajkami nasi pływacy mieli możliwość startu w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Pływaniu Kobiet i Mężczyzn. Niektórzy sprawili sobie prezent w postaci wywalczonego medalu. Dwa krążki wywalczyła Aleksandra Sac, zajmując drugie miejsce na 50 metrów stylem motylkowym i brąz w konkrecji 100 metrów stylem zmiennym. Pierwszoroczniak Sebastian Greczan wywalczył trzecią lokatę na 50 metrów stylem grzbietowym. Sztafeta męska 4x50 metrów stylem dowolnym  w składzie Michał Choromański, Jakub Domański, Sebastian Greczan, Filip Kupiński, uplasowała się na trzecim miejscu. Trener Marcin Milczunas wraz z zawodnikami skupia się już na kolejnym wyzwaniu pływackim, jakim jest start w XXI Ńocnym Maratonie Świątecznym. Maraton startuje w najbliższą sobotę o 22.00.

Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach!