Ciężary na medal

Ciężary na medal - banner

Zbliża się koniec roku akademickiego, przygotowania do sesji nie przeszkadzają naszym studentom w zdobywaniu medali. W Białej Podlaskiej podczas Mistrzostw Polski AZS w podnoszeniu ciężarów Izabela Idzkowska w swojej kategorii wagowej 76 kg, zajęła III miejsce z wynikiem 142 kg. To nie jedyny sukces naszej studentki. Na początku czerwca w Bydgoszczy na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski do lat 23, Izabela również zdobyła brązowy medal z wynikiem 139 kg. Widać że z zawodów na zawody forma rośnie. Tak trzymać !!! Gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy.