Filip Maksimowicz Akademickim Mistrzem Polski Karate Kyokushin

18.05.2019
Filip Maksimowicz Akademickim Mistrzem Polski Karate Kyokushin

11 maja 2019 w Krakowie odbyły się VI Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin. Uniwersytet w Białymstoku na zawodach reprezentował Filip Maksimowicz, student Bezpieczeństwa Narodowego. Filip zdobył złoty medal, jednocześnie zostając Akademickim Mistrzem Polski Karate Kyokushin w kategorii kumite seniorów powyżej 80kg. Jest to wielki sukces. Gratulujemy.