28.06.2022
I Międzywydziałowy Turniej Piłki Siatkowej studentów I roku UwB - zdjęcie z wydarzenia

I Międzywydziałowy Turniej Piłki Siatkowej studentów I roku Uniwersytetu w Białymstoku, którego organizatorem jest Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UwB wkroczył w fazę pucharową. Do turnieju zgłosiło się 15 drużyn. Po rozgrywkach grupowych została wyłonionych ósemka najlepszych zespołów - Ekonomia gr.4, Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, Zarządzanie gr. 4, Prawo gr.3, Ekonomia gr.1, Prawo gr.2,4,6, Informatyka. Kolejny etap rozgrywek wyłoni najlepszą czwórkę turnieju, która będzie walczyła o medale.

Wszystkim uczestnikom  turnieju powodzenia !!!!

mgr Karolina Sahakyan

mgr Izabela Dembińska