II Międzywydziałowy Turniej Piłki Siatkowej

II Międzywydziałowy Turniej Piłki Siatkowej - banner

15 zespołów, 30 pojedynków w trzech grupach eliminacyjnych, 12 meczy na szczeblu półfinałowym.

Ostatni etap - wielki Finał, w którym spotkały się trzy najlepsze zespoły. To wszystko za nami.

Po rozgrywkach finałowych, każdy z każdym, został wyłoniony nowy mistrz II Międzywydziałowego Turnieju Piłki Siatkowej. Zwyciężyła drużyna z wydziału Ekonomiczno-prawnego - Wybrzeże klatki schodowej, drugie miejsce przypadło drużynie -  Żapki (nie jest to literówka J) wydział Prawa, na najniższym stopniu podium znaleźli się przedstawiciele Stosunków Międzynarodowych, drużyna - FC grać się nie chce.

Turniej odbył się dzięki zaangażowaniu pracowników i przedstawicieli  KU AZS UwB oraz SWFiS. Podziękowania kierownikowi mgr Wojciechowi Błachno za patronat i wsparcie finansowe, działowi Promocji naszej uczelni za upominki dla finalistów, oraz mgr Izabeli Dembińskiej, mgr Karolinie Sahakyan, mgr Marcinowi Milczunas za organizację, sędziowanie i przeprowadzenie turnieju.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za wspólnie aktywnie spędzony czas.