III Międzywydziałowy Turniej Piłki Siatkowej

14.05.2024

Trzecia edycja Międzywydziałowego Turnieju w Piłce Siatkowej za nami. Po rozegraniu eliminacji w grupach i wyłonieniu czwórki finalistów, 14 maja na hali SWFiS UwB odbył się turniej finałowy. Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z kierunku Ekonomiczno-prawnego, wygrywając trzy mecze zapewniła sobie pierwsze miejsce. Drugie miejsce zdobyła ekipa z Zarządzania, tuż przed drużyną z  Prawa. Najmniej lubiane czwarte miejsce przypadło Administracji. Gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowej postawy i rywalizacji. Składamy podziękowania organizatorom i sponsorom turnieju, Panu Kierownikowi SWFiS UwB mgr Wojciechowi Błachno,  członkom KU AZS UwB Pani mgr Karolinie Sahakyan, Pani mgr Izabeli Dembińskiej, oraz Panu mgr Marcinowi Milczunas. Dziękujemy również działowi promocji UwB za drobne upominki.

Czekamy na edycję numer cztery.