Jesteśmy Mistrzem Województwa Podlaskiego w Futsalu

Jesteśmy Mistrzem Województwa Podlaskiego w Futsalu - banner

Dzień 08 grudnia 2020 przeszedł do historii jako wielki sukces naszej reprezentacji futsalu,  po zaciętych pojedynkach, reprezentacja Uniwersytetu w Białymstoku została Mistrzem Województwa Podlaskiego. Areną turnieju Podlaskiej Akademickiej Ligi Międzyuczelnianej w Futsalu, była hala przy ulicy Świerkowej 20a. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, mistrzostwa odbyły się formule jednodniowego turnieju. Gospodarze nie byli gościnni, po dwóch wygranych i jednym remisie zajęli pierwsze miejsce. Oprócz Uniwersytetu w Białymstoku, udział wzięły jeszcze trzy białostockie uczelnie – Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Wychowania Fizycznego i Turystyki, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania.

Wielkie gratulacje i podziękowania zawodnikom oraz trenerowi, że mimo trudnych czasów godnie reprezentują barwy Uniwersytetu w Białymstoku!!!

Zwycięski skład Uniwersytetu w Białymstoku:

na zdjęciu od lewej dolny rząd: Bartosz Iwaniuk, Piotr Maliszewski, Dawid Gromotowicz, Damian Wasiluk,

od lewej górny rząd: Jan Zysik, Michał Dawidowicz, Rafał Kalinowski, Łukasz Samoilik, Adrian Górski, Kamil Kropiewnicki, trener Milczunas Marcin

Wyniki spotkań:

1.