Kobiety lubią brąz

Kobiety lubią brąz - banner

Zakończył się Turniej Sieci Uniwersytetów Pogranicza o Puchar Rektora Uniwersytetu w Białymstoku. Drużyny z białostockich uczelni okazały się gościnne dla ekip z zagranicy. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna GUP im. J. Kupały Grodno, drugie BUF im. I. Kanta Kaliningrad. Nasza drużyna stanęła na najniższym stopniu podium zajmując trzecie miejsce. Czwarte miejsce przypadło dla Politechniki Białostockiej, a stawkę zamknął Uniwersytet Medyczny. Gratulujemy.