Mamy medale w Trójboju siłowym !!!

12.12.2023

9 grudnia 2023r odbyła się Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w trójboju siłowym. Reprezentacja KU AZS Uniwersytetu w Białymstoku drużynowo uplasowała się na II miejscu. Indywidualnie nasi zawodnicy wywalczyli miejsca na podium. Karol Kozub I m-ce w kat. 83kg Igor Lisowski II m-ce w kat. 74kg Jakub Pasiuk III m-ce w kat. 93kg Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników w bojach i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w trójboju siłowym 2023