Mamy Mistrza w I Międzywydziałowym Turnieju Piłki Siatkowej

Mamy Mistrza w I Międzywydziałowym Turnieju Piłki Siatkowej - banner

31 maja 2022r odbył się finał I Międzywydziałowego Turnieju Piłki Siatkowej studentów I roku Uniwersytetu w Białymstoku. Po spotkaniach półfinałowych w meczu o 3 miejsce zwyciężyła drużyna Prawa gr.2,4,6, czwartym miejscem musiała zadowolić się drużyna Ekonomii gr.4. W finale spotkały się drużyny studentów Informatyki i Prawa gr.3. Po zaciętym meczu zakończonym tie-breakiem złoty medal i tytuł mistrza turnieju wywalczyła drużyna Informatyki.

Wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju dziękujemy, zwycięzcom gratulujemy sukcesów i zapraszamy za rok, mając nadzieję, że turniej na stałe zagości w hali Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UwB. Dziękujemy Kierownikowi SWFiS mgr Wojciechowi Błachno, oraz działowi promocji UwB za ufundowanie nagród w turnieju. Podziękowania należą się również organizatorom mgr Karolinie Sahakyan, mgr Izabeli Dembińskiej, mgr Marcinowi Milczunas.