Międzynarodowy Turniej Futsalu – „Azymut na Aktywność” 2023

Międzynarodowy Turniej Futsalu – „Azymut na Aktywność”

Cztery zespoły, rywalizacja i mile spędzony czas, tak można podsumować Międzynarodowy Turniej Futsalu – „Azymut na Aktywność”.  Późna pora rozgrywania meczy nie przeszkodziła naszej drużynie w dobrej grze. Po zaciętych meczach nasza drużyna wywalczyła III miejsce. Zespół studentów Erasmusa uplasował się na pierwszym miejscu, studenci Politechniki zajęli drugie miejsce. W bezpośrednich pojedynkach naszej drużyny z wyżej wymienionymi ekipami, o zwycięstwie decydowała różnica tylko jednej bramki. Stawkę zamknął zespół Pracowników Politechniki. W turnieju wystąpiliśmy dzięki uprzejmości mgr Jarka Kierdelowicza (Politechnika Białostocka), który był organizatorem tego fajnego przedsięwzięcia.

Trener Marcin Milczunas wraz z drużyną kończy tegoroczny sezon sekcji futsalu z trofeum.

Gratulujemy!

Międzynarodowy Turniej Futsalu – „Azymut na Aktywność” 2023