Obóz letni w Wilkasach

Obóz letni w Wilkasach - banner

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu organizuje obóz sportowo-wypoczynkowy dla studentów Uniwersytetu w Białymstoku.

Termin: obozu 23-30 lipca 2018

Miejsce: Ośrodek AZS Wilkasy (4 kilometry od Giżycka)

Koszt obozu 500 PLN – studenci (500 PLN dofinansowane przez SWFiS)

W programie obozu między innymi: żeglarstwo, nauka windsurfingu, tenis ziemny, gry zespołowe, pływanie.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłaty zaliczki. (zaliczka 200 PLN płatne w sekretariacie SWFiS ul. Świerkowa 20A do końca maja.)