Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w ergometrze wioślarskim

18.12.2023

Dnia 13.12. 2023 roku odbyła się Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w ergometrze wioślarskim, studenci KU AZS UwB licznie reprezentowali naszą uczelnię. Zdobyliśmy kolejne medale na szczeblu wojewódzkim. Nasi medaliści: I m-ce Joanna Sówka - kat OPEN III m-ce Patrycja Mieczkowska - kat OPEN III m-ce Aniela Lisowska - kat do 61,5 kg Klasyfikacja drużynowa kobiet II m-ce meżczyzn II m-ce Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

Akademicka Liga Międzyuczelniana w ergometrze wioślarskim