Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w Lekkiej Atletyce

Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w Lekkiej Atletyce - banner
W dniu 12.05.2018 odbyła się Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w Lekkiej Atletyce.

Nasi sportowcy prowadzeni przez trenera Sebastiana Mydlarza, reprezentujący KU AZS UwB bardzo dobrze rozpoczęli sezon, osiągając bardzo dobre wyniki.

Starty na ziemi podlaskiej to również ostatni sprawdzian przed Akademickimi Mistrzostwami Polski w Lekkiej Atletyce, które mają się odbyć w Lublinie. Przy tak wysokiej formie naszych studentów liczymy na wysokie lokaty podczas Mistrzostw.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Wyniki:

Bartosz Chojnowski - skok w dal - 1 miejsce - 7.06 m.

Krystian Karpowicz - pchnięcie kulą - 1 miejsce -12.06 m, rzut dyskiem - 1 miejsce - 36.33 m.

Agnieszka Czeropska - rzut oszczepem - 1 miejsce - 23.63 m, rzut dyskiem - 4 miejsce - 29.56 m.

Kamil Kiejko - bieg na 400 m. - 2 miejsce - 65.76 sek.

Martyna Falkowska - skok w dal - 4 miejsce - 4.06 m.