PJM - tłumacz języka migowego

Podlaska Akademicka Liga międzyuczelniana w pływaniu 21.03.2022

23.03.2022
Podlaska Akademicka Liga międzyuczelniana w pływaniu - banner

Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana za nami, był to ostatni sprawdzianem przed Akademickimi Mistrzostwami Polski w Pływaniu, które odbędą się na początku kwietnia w Łodzi. W klasyfikacji drużynowej pływaczki z Uniwersytetu zdobyły pierwsze miejsce, panowie uplasowali się na trzeciej pozycji. Indywidualnie medale wywalczyli:

Kotowicz Anna I miejsce 100 m stylem zmiennym, II miejsce 50 m stylem grzbietowym,

Chodyna Kinga I miejsce 50 m stylem motylkowym,

Sac Aleksandra II miejsce 50 m stylem motylkowym, III miejsce 100 m stylem zmiennym,

Abramowicz Julia III miejsce 100 m stylem zmiennym,

Kupiński Filip III miejsce 50 m stylem grzbietowym,

I miejsce - Sztafeta 4x50 m zmiennym kobiet w składzie: Krysa Agata, Chodyna Kinga, Abramowicz Julia ,  Kotowicz Anna.

II miejsce - Sztafeta 4x50 m dowolnym mężczyzn w składzie: Kupiński Filip, Młodzianowski Maciej, Domański Jakub, Wasilewski Michał.