Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w Strzelectwie Sportowym

21.11.2023

Podczas Podlaskiej Akademickiej Ligi Międzyuczelnianej w Strzelectwie Sportowym,  która odbyła się w miniony weekend. Drużyna reprezentująca barwy naszego Uniwersytetu i zarazem KU AZS UwB, w składzie Jakub Naumczuk, Krzysztof Kondracki, Hubert Golak, wystrzelała III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Ponadto indywidualnie w kategorii kpm 60, Hubert Golak wywalczył III miejsce.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów !

Podlaska Akademicka Liga Międzyuczelniana w Strzelectwie Sportowym