Siłownia i zajęcia z tenisa ziemnego

Siłownia i zajęcia z tenisa ziemnego - banner

Rusza semestr letni, a z nim możliwość aktywnego spędzania czasu i kształtowania zdolności motorycznych. Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UwB ma ofertę zajęć fakultatywnych skierowanych do studentów i pracowników uczelni.

Jak w każdym semestrze istnieje możliwość odpłatnego korzystania z siłowni i sali do aerobiku pod opieką instruktora. (koszt 60 pln za semestr).

Nowością od tego semestru są zajęcia z tenisa ziemnego dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Szczegółowe informacje w zakładce zajęcia dodatkowe oraz u trenera Marcina Słomy Tel. 609 094 154.