Tańce

Taniec UwB - plakat

STUDENCIE!

Chcesz NAUCZYĆ się tańczyć? A może stawiałeś już nieśmiałe pierwsze kroki na parkiecie i CHCIAŁBYŚ się podszkolić? Albo tańczyłeś i PRAGNIESZ kontynuować pasję? Marzysz lub chcesz spróbować swoich sił na scenie w świetle jupiterów i otrzymać gromkie brawa od publiczności…

Taką możliwość daje Ci Uniwersytet w Białymstoku! Dodatkowo studenci I roku uczestnicząc w zajęciach tanecznych – zaliczają programowe zajęcia wychowania fizycznego.

Przyjdź solo lub w parze, gwarantuję Ci sukces i zaskoczenie wszystkich, gdy tylko zobaczą, jak ruszasz się w rytm nietuzinkowej muzyki, zawstydzisz kolegów na balu, weselu czy potańcówce.

Poznasz tajniki kroków dyskotekowych, dowiesz się jak płynnie zatańczyć walca, zatracisz się w magii teatru tańca oraz wiele innych przydatnych technicznie wskazówek – by być lepszym tancerzem.

W miłej i przyjaznej atmosferze zajęcia poprowadzi Julita Balejko – profesjonalistka w tej dziedzinie sztuki, wielokrotna Mistrzyni Polski w tańcu, doświadczona choreografka i instruktorka.

Widzimy się:

PONIEDZIAŁEK 12:30 - 14:00

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UwB

Świerkowa 20A

WTOREK 17:00 - 18:30 oraz 19:00 - 20:30

Uniwersyteckie Centrum Kultury, kampus UwB,

sala Feniks, ul. Ciołkowskiego 1N

ŚRODA 10:00 - 11:30

Uniwersyteckie Centrum Kultury, kampus UwB,

sala Feniks, ul. Ciołkowskiego 1N

Obowiązuje wygodny strój sportowy.