Taneczne czwartki

13.02.2023

Chcesz nauczyć się tańczyć? A może stawiałeś już nieśmiałe pierwsze kroki na parkiecie i chciałbyś się podszkolić?

Taką możliwość daje Ci Uniwersytet w Białymstoku – jako kolejna sekcja w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. Przyjdź solo lub w parze, gwarantuję Ci sukces i zaskoczenie wszystkich, gdy tylko zobaczą, jak ruszasz się w rytm nietuzinkowej muzyki, zawstydzisz kolegów na balu, weselu czy potańcówce. Poznasz tajniki kroków dyskotekowych, dowiesz się jak płynnie zatańczyć walca oraz wiele innych przydatnych technicznie wskazówek – by być lepszym tancerzem. W miłej i przyjaznej atmosferze zajęcia poprowadzi Julita Balejko – profesjonalistka w tej dziedzinie sztuki, wielokrotna Mistrzyni Polski w tańcu, doświadczona choreografka i instruktorka.

Zajęcia odbywają się we czwartki o 19:00 na małej sali ul. Świerkowa 20B.

Obowiązuje wygodny strój sportowy i dobry humor.