Tenis stołowy na medal

Tenis stołowy na medal

17 grudnia 2019 r w Hali ACS Politechniki Białostockiej odbyła się pierwsza runda Podlaskiej Akademickiej Ligi Międzyuczelnianej w Tenisie Stołowym kobiet i mężczyzn. Męska reprezentacja Uniwersytetu w Białymstoku prowadzona przez mgr Przemysława Mońko pokonała drużyny: Politechniki Białostockiej, Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku i zasłużenie wywalczyła I miejsce w tejże rundzie rozgrywek. Druga runda spotkań odbędzie się w marcu 2020r. wtedy nasi tenisiści będą walczyć o pierwsze miejsce w całym cyklu rozgrywek. Zapraszamy do kibicowania naszej drużynie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.