01.06.2019
Turniej Sieci Uniwersytetów Pogranicza o Puchar Rektora Uniwersytetu w Białymstoku - banner

W dniach 01-02.06.2019 Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu w Białymstoku wraz z KU AZS UwB jest organizatorem Turnieju Sieci Uniwersytetów Pogranicza o Puchar Rektora Uniwersytetu w Białymstoku. W turnieju biorą udział uczelnie z Białegostoku, Politechnika oraz Uniwersytet Medyczny. Białystok gości również uczelnie zagraniczne BUF im. I. Kanta Kaliningrad oraz GUP im. J. Kupały Grodno. Oczywiście drużyna UwB występuje w roli gospodarza. Życzymy zawodniczkom miłych wrażeń sportowych, walki na boisku, a kibiców zapraszamy do dopingu.

Harmonogram:

BUF im. I. Kanta Kaliningrad - Uniwersytet Medyczny w Białymstoku