Turniej Szachowy „GAMBIT”

13.12.2020
Turniej Szachowy „GAMBIT” - banner

Za nami szachowa sobota! W hali sportowej przy ul. Świerkowej odbył się świąteczny Turniej Szachowy „GAMBIT”, zorganizowany przez Klub Środowiskowy Akademickiego Związku Sportowego Województwa Podlaskiego. Zawody odbyły się w ramach Podlaskiej Akademickiej Ligi Międzyuczelnianej i miały na celu popularyzację szachów wśród studentów, podnoszenie umiejętności gry w szachy i integrację akademickiego środowiska szachowego. Szczególne podziękowania kierujemy do prorektora ds. kształcenia Krzysztofa Korotkicha, oraz Wojciecha Błachno kierownika Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UwB. To właśnie dzięki ich uprzejmości turniej mógł odbyć się na naszej hali. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności reprezentantom Uniwersytetu w Białymstoku, którzy stanowili najliczniejszą reprezentację.

Klasyfikacja OPEN

• Jakub Szóstko, Politechnika Białostocka, kierunek Informatyka