26.03.2024

W dniu 25.03.2024 w siedzibie KU AZS UwB ul. Świerkowa 20a, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze  KU AZS UwB. Licznie przybyli delegaci poszczególnych sekcji sportowych i członkowie klubu z ważną legitymacją AZS mieli możliwość wysłuchania odczytu sprawozdania z działalności KU AZS z ostatnich dwóch lat, które zaprezentowała ustępująca Pani Prezes Karolina Sahakyan, następnie po wybraniu odpowiednich komisji, podczas głosowania tajnego wybierali nowe władze.

Prezesem KU AZS UwB na kolejną dwuletnią kadencję została wybrana Karolina Sahakyan, ponadto członkami zarządu zostali wybrani Izabela Dembińska, Patrycja Mieczkowska, Joanna Sówka, Krzysztof Jakub Gryc, oraz Marcin Milczunas.

Delegatem na zjazd Organizacji Środowiskowej AZS Białystok, został wybrany Albert Miecznik.

Starym, a za razem nowym władzom gratulujemy!!!

Życzymy powodzenia w prowadzeniu Klubu Uczelnianego i wielu sportowych sukcesów.

Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu w Białymstoku 25.03.2024