Zaczynamy nowy sezon sportowy. Sekcje sportowe KU AZS UwB zapraszają!!!

Zaczynamy nowy sezon sportowy - banner

Rozpoczął się nowy rok akademicki, a wraz z nim wznawiają treningi sekcje sportowe Klubu Uczelnianego AZS UwB. Jeżeli uprawiałeś jakąś dyscyplinę sportową, reprezentowałeś szkołę w zawodach sportowych, nie boisz się wyzwań, zapraszamy na trening wybranej sekcji sportowej. Czekają trenerzy: pływania, piłki koszykowej, siatkowej, futsalu, tenisa stołowego i ziemnego, lekkiej atletyki, sportów siłowych i ergometru wioślarskiego. Zajęcia sekcji sportowych startują od 15.10.2019. Więcej informacji w zakładce sekcje sportowe. Ponadto zapraszamy na zajęcia dodatkowe z tenisa ziemnego oraz do korzystania z siłowni. Więcej informacji w zakładce zajęcia dodatkowe. Zapraszamy.