Zwycięstwo i przegrana

07.12.2018
Zwycięstwo i przegrana - banner

Kolejne dwa spotkania męskiej drużyny futsalu za nami. Tym razem zwycięstwo i przegrana. Po dziwnym meczu z uczelnią WSFiZ i dwóch odmiennych połowach w ostatecznym rozrachunku byliśmy lepsi o jedną bramkę, mimo iż po pierwszej połowie prowadziliśmy 7:2, w drugiej połowie mimo wielu dogodnych sytuacji nic nie dorzuciliśmy do wyniku, a drużyna przeciwna złapała wiatr w żagle goniąc wynik.

W meczu ze sportową uczelnią WSWFiS nie mieliśmy argumentów i w jednostronnym pojedynku przegraliśmy bezdyskusyjnie uznając wyższość przeciwników. Czeka nas ostatni ciężki pojedynek z Politechniką Białostocką, która jest potentatem piłkarskim.