Biuro Karier Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na wiosenne targi pracy

Data: 09 - 10.04.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki przy ul. Ciołkowksiego (9 kwietnia) i Wydział Ekonomii i Finansów przy ul. Warszawskiej (10 kwietnia)
Godzina: 10:00 - 13:30
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Dwa dni, dwa miejsca i jeden wspólny cel: zapoznanie m.in. studentów i absolwentów z aktualnymi ofertami rynku pracy. Biuro Karier Uniwersytetu w Białymstoku, jak co roku, zaprasza na wiosenne targi pracy. We wtorek, 9 kwietnia 2024, pracodawcy będą czekać na zainteresowanych na Wydziale Informatyki. Dzień później, 10 kwietnia, będzie można poszukać pracy marzeń na Wydziale Ekonomii i Finansów.

Udział w dwudniowych targach na UwB zapowiedzieli przedsiębiorcy z branży usług, nowych technologii i finansów, a także przedstawiciele firm produkcyjnych, handlowych, edukacyjnych oraz administracji publicznej. Obecne będą również instytucje, które doradzą odwiedzającym, gdzie można doskonalić swoje umiejętności w formie szkoleń i certyfikowanych kursów. W sumie swoje stoiska będzie miało ponad 30 pracodawców i instytucji rynku pracy.

- Rynek pracy ciągle się zmienia, a wraz z nim dostępne oferty pracy, staży czy praktyk. Zawsze podkreślamy, że warto na bieżąco śledzić wszystko, co dotyczy naszej przyszłości i kariery zawodowej. Targi pracy są doskonałą okazją, by tę zawodową drogę rozpocząć lub zmienić, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w nich wszystkich zainteresowanych - mówi Marcelina Wojno, kierownik Biura Karier UwB.

Targi rozpoczną się we wtorek, 9 kwietnia, w siedzibie Wydziału Informatyki przy ul. Ciołkowskiego 1M (kampus UwB). Odwiedzający spotkają tu głównie przedstawicieli branży IT i służb mundurowych, które również poszukują specjalistów ds. nowych technologii (7 stoisk).

- Dzień później (10 kwietnia) spotykamy się na Wydziale Ekonomii i Finansów przy ul. Warszawskiej 63. Na odwiedzających będą czekać przedstawiciele ponad 20 lokalnych firm i instytucji publicznych – dodaje Marcelina Wojno.

Targi potrwają od godz. 10:00 do 13:30. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych.