Chcesz być mistrzem - myśl jak mistrz! Spotkanie z Piotrem Markiewiczem na UwB

Data: 14.12.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Historii Uniwersytetu w Białymstoku, Aula
Godzina: 12:00
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Wydział Historii Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na kolejne spotkanie z mistrzem sportu ramach cyklu "Historia i sport". Tym razem gościem będzie Piotr Markiewicz -  kajakarz z Augustowa, dwukrotny mistrz świata i jedyny z Polaków, który zdobył brązowy medal olimpijski w Atlancie.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 14 grudnia, o godzinie 12.00 w siedzibie Wydziału Historii Uniwersytetu w Białymstoku przy placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1. Wstęp wolny dla wszystkich zainteresowanych.

Brązowy medalista z Atlanty, który został odznaczony m. in. Srebrnym Krzyżem Zasługi odwiedzi Uniwersytet w Białymstoku na zaproszenie dr. hab. Artura Paski, prof. UwB z Wydziału Historii i członka Polskiej Akademii Olimpijskiej PKOl oraz Podlaskiej Rady Olimpijskiej PKOl.