Dla emeryta - książka z dowozem

17.01.2017

Biblioteka Uniwersytecka wprowadziła bezpłatną usługę dostarczania książek do domu emerytowanym pracownikom Uniwersytetu w Białymstoku, zamieszkałym na terenie miasta.

Książki dowożone będą osobom , mającym ze względów zdrowotnych problem z osobistym dotarciem do Wypożyczalni.  Wszystkich zainteresowani proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Oddziałem Udostępniania od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 15.30 pod numerem telefonu: 85 745 76 82.

Regulamin usługi dostarczania książek do domu