Grupa Coincidenta ze spektaklem BEZBRZEŻA w Uniwersyteckim Centrum Kultury

Data: 27.06.2023
Miejsce wydarzenia: Uniwersytet w Białymstoku, Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1 N
Godzina: 18:00
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

W najbliższy wtorek, 27 czerwca, Uniwersyteckie Centrum Kultury i Grupa Coincidentia zapraszają na spektakl BEZBRZEŻA według pieśni Franza Schuberta. Spektakl rozpocznie się o godz. 18 w sali SARA Uniwersyteckiego Centrum Kultury, przy ul.  Ciołkowskiego 1N (kampus UwB).

Wstęp wolny (do wyczerpania miejsc), z możliwością wcześniejszej rezerwacji, zapewniającej pierwszeństwo wejścia: rezerwacje@uwb.edu.pl. Rezerwacja jest ważna po otrzymaniu potwierdzenia. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w tym celu.

Król Olch, Prometeusz, Małgorzata, Karzeł to tylko wybrani bohaterowie pieśni Franza Schuberta, których historie usłyszymy w spektaklu BEZBRZEŻA. Twórcy zabierają widza w muzyczną podróż do świata imaginacji, czerpią z konwencji „teatru w teatrze", eksplorują możliwości dźwięku, głosu, ruchu, przedmiotu. Zanurzają się w losy romantycznych buntowników, kochanków, marzycieli i ich wewnętrzne rozdarcia – emocjonalne, bezładne, BEZBRZEŻNE, a przez to fascynujące...

Występują: Dagmara Sowa, Maciej Falkiewicz, Paweł Chomczyk, David Serebryanik / Karina Komendera, Maciej Kałka, Tomasz Licak (muzyka na żywo).

scenariusz: Paweł Chomczyk, Robert Drobniuch

reżyseria: Robert Drobniuch