Nominacje profesorskie dla badaczek z UwB

14.02.2019

Kolejne dwie badaczki z Uniwersytetu w Białymstoku odebrały z rąk prezydenta RP Andrzeja Dudy akty nominacyjne. To prof. Agata Cudowska oraz Joanna Karpińska. Uroczystość odbyła się 13.02.2019 w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Prof. dr hab. Agata Cudowska pracuje na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, gdzie kieruje Zakładem Pedagogiki Porównawczej. Prof. dr hab. Joanna Karpińska jest zatrudniona w Instytucie Chemii. Jest kierownikiem Zakładu Chemii Środowiska.

Aktualnie na Uniwersytecie w Białymstoku zatrudnionych jest 69 profesorów tytularnych. Więcej informacji o uroczystości wręczenia nominacji na stronie internetowej www.prezydent.pl.

Fot. – Krzysztof Sitkowski, Kancelaria Prezydenta RP (źródło)