Socjologia kontemplacyjna. Perspektywa, metody i techniki badawcze

Data: 22.12.2022
Miejsce wydarzenia: Instytut Socjologii UwB, sala 108A
Godzina: 09:00 - 12:00
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Krzysztof Konecki jest profesorem socjologii, pracuje w Instytucie Socjologii na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Interesuje się socjologią jakościową, socjologią interakcji, interakcjonizmem symbolicznym, socjologią ciała, metodologią nauk społecznych, socjologią wizualną, komunikacją i zarządzaniem międzykulturowym, kulturą organizacyjną i zarządzaniem oraz socjologią kontemplacyjną. Jest redaktorem naczelnym Qualitative Sociology Review, pełni funkcję przewodniczącego Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oraz jest członkiem Komitetu Socjologii Polskiej Akademii Nauk.