Spotkanie z Krystyną Konecką: Konterfekty i konteksty

Data: 23.10.2023
Miejsce wydarzenia: Uniwersytet w Białymstoku - Wydział Filologiczny, 1, Plac Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1 (Aula)
Godzina: 18:00
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Wydział Filologiczny UwB zaprasza na wieczór autorski oraz prezentację książki Krystyny Koneckiej "Konterfekty i konteksty". Publikacja liczy 514 stron, a składają się na nią eseje o ludziah znanych, wielkich, popularnych, ważnych, ale też tych, o których nie wszyscy słyszeli.
Książka została wydana w 2023 r., w serii naukowo-literackiej Białostocka Kolekcja Filologiczna, dzięki wsparciu Miasta Białystok. Spotkanie odbędzie się 23 października 2023 (poniedziałek) o godz. 18.00 w auli Wydziału Filologicznego (s. 94) przy Placu NZS 1. Poprowadzi je literaturoznawca - dr hab. Krzysztof Korotkich, prof. UwB z Wydziału Filologicznego.

Grafika organizatora:
konecka_-_spotkanie.jpeg