Trwa rekrutacja studentów na wyjazdy na studia za granicą w semestrze letnim w ramach Erasmus+

07.10.2024
Data: 18.10.2024
Miejsce wydarzenia: Uniwersytet w Białymstoku - trwa rekrutacja w ramach programu Erasmus+
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Do 18 października 2024 r. potrwa rekrutacja uzupełniająca na wyjazdy na studia na zagranicznych uczelniach w ramach programu Erasmus+. Mogą wziąć w niej udział studenci zainteresowani wyjazdem w semestrze letnim roku akademickiego 2024/25. Z kolei w piątek, 11 października, odbędzie się informacyjne spotkanie online.

Kwalifikacja na wyjazdy przeprowadzana jest w ramach wydziałów. W sprawie szczegółowych informacji należy kontaktować się bezpośrednio z koordynatorami wydziałowymi.

Lista z nazwiskami koordynatorów znajduje się na stronie: uniwersytet/wspolpraca-miedzynarodowa/erasmus

Informacji dotyczących wyjazdów udziela również Dział Współpracy Międzynarodowej UwB (DWM), z którym można kontaktować się mailowo: erasmus@uwb.edu.pl.

W dniu 11.10.2024 DWM zaprasza na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych programem Erasmus+. Rozpocznie się ono o godz. 11.30 na platformie Teams.

Link do spotkania: teams.microsoft.com

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.