Warsztaty pisania recenzji teatralnych

31.05.2016
Studentów studiów filologicznych i kulturoznawstwa zapraszamy na bezpłatne Warsztaty pisania recenzji teatralnych. Mają one przygotować do świadomego i aktywnego uczestnictwa w Międzynarodowym Festiwalu Szkół Lalkarskich w Białymstoku w dniach 21-25 czerwca 2016. Wybrani uczestnicy warsztatów otrzymają akredytację na Festiwal i będą recenzować tegoroczne spektakle. Warsztaty prowadzą: Krzysztof Puławski, Teresa Radziewicz, Katarzyna Siergiej i Karol Suszczyński. Koordynatorem przedsięwzięcia jest Krzysztof Korotkich. Zapisy do 3 czerwca w sekretariacie Instytutu Filologii Polskiej. Liczba miejsc ograniczona! Spotkanie organizacyjne z dr Katarzyną Siergiej 6 czerwca o 9.00 w s. 91. Pierwsze zajęcia o 18.00 w s. 91.