Wydział Zarządzania UwB zaprasza na Klaster Day-Talenty na Miarę Przyszłości

Data: 18 - 19.04.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Zarządzania UwB ul. Warszawska 63
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Wydział Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zaprasza wszystkich studentów do uczestnictwa w „Klaster Day-Talenty na Miarę Przyszłości”. Tegoroczna edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2024 r.

W czwartek, 18 kwietnia, w budynku Wydziału Zarządzania przy ul. Warszawskiej 63 odbędą się:

• cztery warsztaty tematyczne ze specjalistami,
• próbne rozmowy rekrutacyjne z przedstawicielami zaproszonych firm,
• Debata Oksfordzka nt. „Uważam, że kompetencje miękkie są ważniejsze niż twarde wskaźniki”.
• spotkanie z praktykiem.

Tego samego dnia, w holu Wydziału pojawią się stoiska promocyjne firm Klastra Przemysłowego Evoluma.

Z kolei w piątek, 19 kwietnia, odbędą się wizyty studyjne w przedsiębiorstwach Klastra Przemysłowego Evoluma. Studenci oraz prowadzący pojadą na wizyty studyjne do firm:

• PROMOTECH Sp. z o.o.
• JAZON Sp. z o.o.
• Technology Applied Sp. z o.o.

Wydział Zarządzania zaprasza wszystkich studentów do udziału w aktywnościach organizowanych w ramach Klaster Day. Udział w wizytach studyjnych, próbnych rozmowach rekrutacyjnych i warsztatach wymaga wcześniejszej rejestracji: formularz rejestracyjny.

II tura rejestracji na poszczególne aktywności w ramach Klaster Day rozpocznie się 09 kwietnia o godz. 8.00 i potrwa do 15 kwietnia do godziny 23.59.

W trakcie II tury rejestracji Studenci wszystkich kierunków studiów Uniwersytetu w Białymstoku mogą rejestrować się na wszystkie wydarzenia (bez ograniczeń rocznikowych) w ramach dostępnych limitów. Maksymalnie 21 dni po zakończeniu Klaster Day organizatorzy udostępnią zarejestrowanym uczestnikom formularz testu wiedzy związany z wydarzeniem, Wydziałem Zarządzania, Klastrem Przemysłowym Evoluma oraz partnerami wydarzenia. W przeciągu 14 dni od zamknięcia formularza z pytaniami organizatorzy zorganizują rozstrzygnięcie konkursu, z nagrodami dla uczestników, którzy otrzymają najwyższy wynik.