Zapraszamy na Dzień Kulturoznawczy! Już w czwartek, 16 listopada

14.11.2017
Pracownicy Kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku serdecznie zapraszają na Dzień Kulturoznawczy - imprezę przygotowaną jako specjalna oferta dla uczniów szkół średnich (profil humanistyczny). Odbędzie się ona w czwartek, 16 listopada 2017 roku, godz. 10.00 - 13.30, na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UwB, Białystok, ul. Świerkowa 20, budynek C, aula A1.

PROGRAM:

* Powitanie uczestników spotkania godz. 10.00  (budynek C, aula A1)
      * Wykład dra Wojciecha Siwaka  „Wirtualna rzeczywistość - medium jutra?" 45 min.
        * Quiz kulturoznawczy 30 min.
      * Zwiedzanie budynku - oprowadzenie po wystawie prof. Marzanna Morozewicz
        * Warsztaty od 12.00 do 13.30 (grupy maksymalnie 20 osób):
        * Warsztat "Drama drogą do integracji grupy" mgr Marioli Wojtkiewicz sala 1.2
       * Warsztat arteterapii "Obrazy" prof. Marzanny Morozewicz w holu na parterze
        * Warsztat filmowy dra Tomasza Adamskiego sala 2.19
        * Warsztat emisji głosu mgr Doroty Pękackiej sala 1.6
    * Warsztat dźwiękowy „Cyfrowa produkcja muzyki" dra Wojciecha Siwaka sala 2.3
        * Warsztaty pisania Haiku prof. Katarzyny Citko i dr Ewy Kępy sala 2.2
        * Od 12.00  wykład  prof. Alicji  Kisielewskiej na temat „Uniwersytecki savoir vivre".

ZAPISY na warsztaty i wykłady wyłącznie poprzez stronę:

Wszelkich informacji udziela koordynator Dnia Kulturoznawczego: MGR MARIOLA WOJTKIEWICZ, mail:  marwoj10@gmail.com

Zapraszamy też na nasz profil na Facebooku: https://www.facebook.com/kulturoznawstwo.uwb/