Chór Akademicki Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza studentów na przesłuchania

plakat

Trwa nabór studentów do Chóru Akademickiego Uniwersytetu w Białymstoku na semestr letni. Przesłuchania głosów żeńskich i męskich odbędą się w poniedziałek, 26 lutego (w godz. 18:00-19:00) oraz w czwartek, 29 lutego (w godz. 18:00-19:00) na Wydziale Nauk o Edukacji przy ul. Świerkowej 20 (budynek C, sala 1.6).

Zapisy i pytania można kierować na adres: chor@uwb.edu.pl. Próby chóru odbywają się w poniedziałki i czwartki w godz. 19:00-21:00.

Chór Akademicki UwB istnieje od 1976 r., tworzą go studenci, absolwenci i pracownicy największej podlaskiej uczelni. Dyrygentem i kierownikiem artystycznym jest mgr szt. Agnieszka Panas. Chór UwB regularnie koncertuje w kraju i na całym świecie z uznanymi artystami i orkiestrami symfonicznymi. Jest zdobywcą wielu nagród i wyróżnień w polskich i zagranicznych konkursach oraz na licznych festiwalach.

Więcej informacji o chórze: facebook.com/ChorUwB.

plakat_chor-1.jpg