Chór UwB zaprasza!

31.08.2017

Chór Akademicki Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza studentów pierwszego roku studiów posiadających predyspozycje muzyczne* do wstąpienia w swoje szeregi (studenci wyższych roczników są również mile widziani!).

Badanie predyspozycji muzyczno-wokalnych odbędzie się 25 września 2017r. o godzinie 10:00 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, ul. Świerkowa 20, sala C1.6

Osoby, które pomyślnie przejdą przesłuchanie zostaną zaproszone na warsztaty wokalne rozpoczynające sezon artystyczny Chóru (26-27.09.2017r w godz. 17:00-19:30), a tym samym włączone do naszego zespołu.

Zgłoszenia** należy przesyłać do dnia 22.09.2017r. na adres: chor@uwb.edu.pl

Zapraszamy do poznania Chóru na naszej stronie internetowej: www.chor.uwb.edu.pl  oraz na funpage’u Chóru: https://www.facebook.com/ChorUwB

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: chor@uwb.edu.pl

*Przez predyspozycje muzyczne rozumiemy w tym wypadku:

- zamiłowanie do muzyki i śpiewania

- gotowość do rozwijania swojej muzycznej pasji

- chęć uczestniczenia w wielkich wydarzeniach i koncertach

- oraz chęć spędzania części swojego czasu w doborowym towarzystwie :)

**Prosimy podać swoje imię i nazwisko, kierunek i rok studiów, adres e-mail, telefon kontaktowy oraz miejsce zamieszkania (nazwę miejscowości).”

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.