Dni Wydziału Prawa 2018

12.04.2018

Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Prawa UwB wraz z kołami naukowymi i organizacjami studenckimi serdecznie zaprasza na  Dni Wydziału Prawa 2018.

Na uczestników czeka moc atrakcji – wykłady, warsztaty, symulacje i konkursy wiedzy. Organizatorzy nie zapomnieli też o rozrywce. Tradycyjnie organizują Turniej Piłkarzyków, Bowling Cup, Piknik Wydziału Prawa, Lasertag, czy Temida Cup.

Tegoroczne Dni Wydziału Prawa odbędą się w dniach 16-20 kwietnia 2018. Szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie Wydziału Prawa pod adresm http://www.prawo.uwb.edu.pl/prawo_new/news.php?n=2742

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.