Erasmus+. Rozpoczęła się rekrutacja studentów i doktorantów na rok akademicki 2023/2024

01.03.2023

W jednostkach Uniwersytetu w Białymstoku (wydziały, instytuty, szkoły doktorskie) rozpoczęła się rekrutacja na studia i praktyki zagraniczne w roku akademickim 2023/24, w ramach programu Erasmus+. Aby dowiedzieć się więcej, warto wziąć udział w spotkaniach informacyjnych, na które zaprasza Dział Współpracy Międzynarodowej UwB.

Spotkanie informacyjne online dotyczące wyjazdów na studia oraz praktyki zagraniczne odbędzie się w środę, 2 marca za pośrednictwem platformy MS Teams. Początek o godz. 10:00. Zaproszenia do udziału w spotkaniu zostały przesłane na adresy mailowe studentów za pośrednictwem systemu USOS.

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza również na stacjonarne spotkanie informacyjne, które odbędzie w czwartek 09 marca, o godz. 11:00 na Wydziale Nauk o Edukacji w sali C02. Spotkania poprowadzą pracownicy DWM, odpowiedzialni za wyjazdy studentów na studia oraz praktyki. Zainteresowanym osobom przekażą informacje dotyczące rekrutacji oraz realizacji wyjazdów w ramach programu Erasmus+.

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.