Erasmus+. Trwa rekrutacja studentów na wyjazdy na studia za granicą w semestrze letnim

13.10.2022

Do 21 października potrwa rekrutacja uzupełniająca na wyjazdy na studia na zagranicznych uczelniach w ramach programu Erasmus+. Mogą wziąć w niej udział studenci zainteresowani wyjazdem w semestrze letnim roku akademickiego 2022/23.

Kwalifikacja na wyjazdy przeprowadzana jest w ramach poszczególnych jednostek. W sprawie szczegółowych informacji należy kontaktować się bezpośrednio z koordynatorami wydziałowymi/instytutowymi. Lista z nazwiskami koordynatorów znajduje się na stronie: https://uwb.edu.pl/erasmus.

Informacji dotyczących wyjazdów udziela również Dział Współpracy Międzynarodowej, z którym można kontaktować się mailowo: erasmus@uwb.edu.pl.

©2023 Wszystkie prawa zastrzeżone.