Instytut Zarządzania zaprasza na "Klaster Day - Przestrzeń Kariery"

grafika - klaster day

Próbne rozmowy rekrutacyjne, wizyty studyjne w przedsiębiorstwach, czy debata oksfordzka nt. „Uważam, że roboty zastąpią kompetencje ludzi” - taki będzie "Klaster Day - Przestrzeń Kariery", który organizuje Instytut Zarządzania UwB. Wydarzenie odbędzie się 28 i 29 marca, a do udziału w nim zaproszeni są wszyscy zainteresowani studenci. Na niektóre spotkania konieczna jest wcześniejsza rejestracja, która trwa do 26 marca.

W ramach "Klaster Day - Przestrzeń Kariery" we wtorek w siedzibie Instytutu Zarządzania przy ul. Warszawskiej pojawią stoiska wystawiennicze 11 firm Klastra Obróbki Metali. Odbędą sie również prowadzone przez specjalistów warsztaty tematyczne dla studentów, próbne rozmowy rekrutacyjne (przeprowadzone przez HR-owców z firm członkowskich KOM) oraz spotkania praktykami. Przewidziana jest także otwarta dla wszystich chętnych debata oksfordzka nt. „Uważam, że roboty zastąpią kompetencje ludzi”, w której weźmie udział m.in. rektor Uniwersytetu w Białymstoku prof. Robert Ciborowski.

W środę odbędą się wizyty studyjne w przedsiębiorstwach Klastra Obróbki Metali.

Na warsztaty, próbne rozmowy rekrutacyjne oraz wizyty studyjne obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Szczegółowe informacje w tym link do formularza zgłoszeniowego można znaleźć na stronie: https://iz.uwb.edu.pl/aktualnosci/klaster-day-przestrzen-kariery