Komunikat o przedłużeniu zawieszenia zajęć dydaktycznych

23.03.2020

W związku z decyzją wiceprezesa Rady Ministrów, ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, Jego Magnificencja Rektor prof. dr hab. Robert W. Ciborowski informuje o zawieszeniu zajęć dydaktycznych na Uniwersytecie w Białymstoku do 10 kwietnia 2020 r.

Decyzja nie dotyczy pozostałych aktywności uczelni, w szczególności realizacji badań naukowych, działalności administracyjnej i organizacyjnej.

Jak poinformowało Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w tym tygodniu zostanie wydane rozporządzenie doprecyzowujące nowe ustalenia, przedstawione w sobotę przez wicepremiera Jarosława Gowina. Stosownie do nich podejmowane będą kolejne decyzje dotyczące funkcjonowania UwB.