Dłuższy termin rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie

27.06.2024
grafika rekrutacyjna

Uniwersyteckie Centrum Rekrutacji informuje, że zmienił się harmonogram rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie na Uniwersytecie w Białymstoku. Zapisy kandydatów potrwają do 11 lipca do godz. 14:00. Prowadzone są w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK).

• Ogłoszenie wyników w IRK nastąpi 17 lipca po godzinie 13:00.
  • Przyjmowanie dokumentów od osób zakwalifikowanych będzie prowadzone w dniach 18-19 i 22 lipca.

Zaktualizowane harmonogramy znajdują się w zakładce:

Studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie

Więcej informacji można również znaleźć w zakładce Kandydat.