Kondolencje dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Karola

świeca

W imieniu całej społeczności Uniwersytetu w Białymstoku chcielibyśmy przekazać wszystkim studentom i pracownikom Uniwersytetu Karola w Pradze wyrazy głębokiego współczucia z powodu wczorajszych tragicznych wydarzeń. Napawają nas one ogromnym smutkiem. Łączymy się w bólu z bliskimi ofiar oraz wszystkimi, którzy ucierpieli.

Jednocześnie chcielibyśmy przekazać wyrazy wsparcia w tych trudnych chwilach. Zapewniamy o swojej przyjaźni i solidarności.

W imieniu władz rektorskich, Senatu oraz całej społeczności akademickiej Uniwersytetu w Białymstoku

prof. dr hab. Robert W. Ciborowski
rektor Uniwersytetu w Białymstoku