Konferencja podsumowująca program „Inkubator Innowacyjności 4.0”

plakat konferencji

Konsorcjum projektu Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej Sp. z o.o., Uniwersytet Medyczny oraz Uniwersytet w Białymstoku serdecznie zaprasza na konferencję podsumowującą realizację projektu w ramach programu "Inkubator Innowacyjności 4.0", która odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2023 r., w godz. 10:00 – 13:00.

Miejsce konferencji: kampus Uniwersytetu w Białymstoku - Wydział Chemii, ul. K. Ciołkowskiego 1K, aula nr 2044

Projekt jest realizowany od dnia 01.02.2019 do dnia 30.04.2023.

Całkowita wartość projektu wynosi 3 322 000 zł.

Celem projektu jest wsparcie procesu zarządzania wynikami B+R, a w szczególności ich komercjalizacja. Projekt polega na prowadzeniu przez zespoły naukowe prac przedwdrożeniowych, które będą miały zastosowanie w gospodarce. Projekt ma również na celu promocję osiągnięć naukowych, zwiększenia ich wpływu na rozwój innowacyjności oraz zacieśnienia współpracy między środowiskiem naukowym a otoczeniem gospodarczym.