Od 26 maja czynne będą czytelnie Biblioteki Uniwersyteckiej

21.05.2020

Od 26 maja 2020 ponownie będą otwarte dla czytelników czytelnie Biblioteki Uniwersyteckiej. Obowiązywać jednak będą ograniczenia dotyczące liczby osób przebywających jednocześnie w czytelni. Nie będzie też można korzystać z „wolnego dostępu”, ani z komputerów.

Czytelnia Ogólna Biblioteki Uniwersyteckiej (kampus uniwersytecki, Wydział Chemii) będzie czynna: poniedziałek – czwartek 9-15; piątek 9-12. Limit miejsc: 5 osób.

Czytelnie Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Akademickiej 2 będą czynne: poniedziałek - czwartek 9-15; piątek 9-12. Limit miejsc: 7 osób.

Czytelnia Biblioteki Ekonomicznej będzie czynna: poniedziałek 13-17; wtorek - piątek 10-14. Limit miejsc: 4 osoby.

Czytelnia Biblioteki Humanistyczno-Społecznej będzie czynna: poniedziałek - czwartek 9-15; piątek 9-12. Limit miejsc: 5 osób.

Czytelnia Biblioteki Pedagogicznej będzie czynna: poniedziałek - piątek 9-13. Limit miejsc 6 osób.

Czytelnia Biblioteki Prawniczej będzie czynna: poniedziałek 11-17; wtorek - piątek 10-14. Limit miejsc 12 osób.