“Opowieści o prawach dziecka”. Spotkanie autorskie z dr. Markiem Michalakiem

Data: 18.10.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Nauk o Edukacji, Aula im. Janusza Korczaka

Dziekan Wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku, prof. dr hab. Mirosław Sobecki zaprasza na spotkanie autorskie z dr. Markiem Michalakiem - Rzecznikiem Praw Dziecka w latach 2008-2018, pedagogiem, działaczem społecznym i literatem - promujące jego najnowszą książkę pt. “Opowieści o prawach dziecka”. Odbędzie się ono 18 października (środa) o godz. 14:00 na Wydziale Nauk o Edukacji w auli im. Janusza Korczaka.

Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w dyskusji na temat praw dziecka z zaproszonym gościem. Wydarzenie otworzy spektakl pt. “Oskar i Pani Róża”, przygotowany przez wychowanki placówki twórczej resocjalizacji - Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego “Promyk” im. Unii Europejskiej w Goniądzu. Głównym organizatorem wydarzenia jest Katedra Pedagogiki Specjalnej i Działań Twórczych.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.