Parlament Studencki UwB zaprasza na Kreatywne Rozmowy o Nauce

grafika

Sztuczna Inteligencja i jej wpływ na otaczającą nas rzeczywistość - wokół tego tematu będą toczyć się tegoroczne Kreatywne Rozmowy o Nauce, na które wszystkich zainteresowanych zaprasza Parlament Studencki Uniwersytetu w Białymstoku. Spotkanie odbędzie się w środę, 22 maja 2024 r., w auli Wydziału Prawa UwB przy ul. Mickiewicza 1 (sala 104), początek o godz. 17. Wstęp wolny.

Prelegentami tegorocznego KRONu będą: dr hab. Daniel Boćkowski, prof. UwB z Wydziału Stosunków Międzynarodowych, dr Kamil Goryń także z WSM, Jacek Miczek - twórca strony znanypapuga.pl oraz studenci, którzy popularyzują wiedzę o prawie w ramach Podcastu Prawnego.

Organizatorzy Kreatywnych Rozmów o Nauce przygotowali zestawy prezentowe dla pierwszych 30 osób, będzie też poczęstunek.